PROGRAM DLA KONSTRUKTORÓW

Konstruktorzy często wykorzystują wyspecjalizowane programy w swojej pracy, które umożliwiają tworzenie profesjonalny projektów. Wśród szerokich ofert na rynku można spotkać różnorodne narzędzia, które powodują, że wybór najbardziej odpowiedniego jest niebywale trudny. Pojawia się pytanie – jaki program dla konstruktorów CAD wybrać?

Dobre oprogramowanie CAD do projektowania powinno być przede wszystkim kompatybilne ze specjalistycznymi aplikacjami. GstarCAD oferuje taką korzyść, dzięki współpracy z nakładkami branżowymi, ułatwiającymi procesy projektowe w każdej specjalizacji. Ta dogodność powoduje, że program dla konstruktorów staje się coraz bardziej popularny w różnych środowiskach.

Zawierający nakładki branżowe CAD do projektowania jest wyposażony w dodatkowe biblioteki i funkcje, które usprawniają pracę projektantów w procesie tworzenia. Dzięki temu GstarCAD może być uznawany za narzędzie dla konstruktorów oraz innowacyjny program do obliczania konstrukcji stalowych. Jego główną cechą jest łatwość obsługi przez użytkownika oraz możliwość tworzenia precyzyjnych i kompleksowych projektów.

CAD do projektowania a MCAD MSTAL

Jedną z nakładek branżowych programu GstarCAD jest MCAD MSTAL, która w znaczący sposób upraszcza tworzenie elementów konstrukcji stalowych w środowisku CAD. Ponadto, dzięki swojej intuicyjności projektowanie profili jest możliwe w przekroju oraz w widokach. Program do obliczania konstrukcji stalowych zapewnia również miarodajne wyliczenia.

MCAD MSTAL umożliwia opis wielu odmian spoin spawanych, dodawanie symboli, a także pozostałych elementów przydatnych w dokumentacji technicznej, a także pozwala na zestawienie stali na rysunku, wykorzystując do tego plik zewnętrzny, kompatybilny z Excel.

Bez cienia wątpliwości GstarCAD to odpowiedni program do obliczania konstrukcji stalowych, charakteryzujący się kompleksowymi narzędziami, zapewniającymi komfort projektowania oraz znacznie zwiększającymi efektywność pracy. Każdy etap procesu wypracuje wartościowe rezultaty, a obsługa narzędzia będzie prosta oraz intuicyjna.

Redakcja Aktualności